מה זה צוות ייעודי?

צוות ייעודי הינו צוות פיתוח אשר הוכן לפי דרישותיכם ובהתאם לצרכים מתוך מאגר המפתחים שלנו באוקראינה. לאחר שהבנו את הצרכים, אנו מתאימים
לכם מפתחים, מעצבים ובודקי תוכנה בהתאם לתקציב שהקצתם עבור הפיתוח.

צוות המפתחים שלנו יושב במשרדנו באוקראינה ועובדים נטו בשבילכם. אנו מפקחים בכל עת על עבודתם ובנוסף,ניהול העובדים מתבצע באמצעות תוכנה לניהול משימות. לכל שאר התנאים של המפתחים אנו דואגים,מהתנאים הסוציאליים ועד לציוד הדרוש לשם צורך העבודה כך שיוכלו להתמקד בעבודתם. הפיתוח באמצעות צוות ייעודי חוסך לכם אלפי שקלים ואף יכול להגיע ל-40% של חיסכון בעלויות הפיתוח מבלי שהוא פוגע באיכות במוצר ואף יקבל מוצר איכותי יותר.

למי מיועד צוות פיתוח ייעודי?

צוות פיתוח ייעודי מיועד עבור סטארטאפים וחברות טכנולוגיות, אשר מוגבלות בתקציב וצריכות לחסוך בעלויות הפיתוח אך לא יכולות להתפשר על איכות המוצר שלהם. 

אותן חברות חוסכות סכום לא מבוטל של כסף בהוצאה על משכורות וגם חוסכות את כל ההוצאות הנלוות כמו קניית ציוד עבור אותו צוות ולעתים אף מעבר למשרד גדול יותר על מנת למקם את המפתחים (שלא נתחיל לדבר על עלות מעביד).

אצלנו הצוות יושב במשרדים שלנו ואתם מנהלים אותם דרך תוכנה לניהול משימות.

שלבי בניה של צוות ייעודי

 • 1 פגישה
  לאחר שפניתם פנה אלינו (באמצעות שליחת הודעה ב-"צור קשר" בתחתית הדף ) נחזור אליכם לתיאום פגישה שבה נדבר על מהם הצרכים ואילו טכנולוגיות מתאימות למיזם, איזה סוג מפתחים נדרש וכמה , עיצובים מיוחדים וכודומה.
 • 2 חתימת חוזה
  לאחר המפגש הראשוני ולאחר שהבנו את הצרכים שלכם, נשלח אליכם הצעת מחיר ובמידה ומקובל עליכם והוחלט להתקדם הלאה, נחתום גם על חוזים שכוללים הסכמי סודיות ואת התנאים לעבודה השוטפת.
 • 3 תהליך גיוס
  לאחר החתימה על החוזים, נחפש את המפתחים התאימים ביותר למשימה מתוך מאגר המפתחים שלנו, אנו מתחייבים למצוא את המתאימים ביותר עד חודש ימים מחתימת החוזה. תהליך הגיוס כולל ראיון שלנו וגם שלכם עם המועמדים ולבסוף מבחן ידע שיעבור המועמד אשר ישקף את רמת הידע שלו בשביל לוודא שהוא אכן יכול לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.
 • 4 ניהול עובדים
  ניהול העובדים מתבצע על ידכם באמצעות תוכנה לניהול משימות, אימייל וסקייפ. במידה ותזדקקו לעזרה אנחנו תמיד נמצאים שם בשביל לעזור לכם ובמידה ואין כלם מי שינהל לו את הפרויקט או גורם טכנולוגי בכיר בחברה, ניתן לספק לכם גם את השירות הזה, ככה שתוכלו לקבל את כל הצרכים שלכם במקום אחד.
 • 5 תשלום
  התשלום יבוצע בכל תחילת חודש אלינו וגם תצא חשבונית כך שלכם לא תהיה כל התעסקות בהמרת כספים לכסף זר על מנת לשלם למפתחים. רואי חשבון ורשויות המס לא מטרידים אותו וכמובן לא חשבי השכר, כל זה באחריותנו וכלול במחיר.

מעוניינים בצוות ייעודי מנצח? השאירו פרטים.

נגישות