סוויגו - פיתוח אתרים ואפליקציות

פיתוח תוכנה אצלנו אומר שאנחנו מתחייבים לשירות ואיכות מעל לכל! בנינו עשרות אתרים ופיתחנו אפליקציות, יש לנו את הניסיון והידע לבנות עבורכם את המערכת שתמיד רציתם באיכות ללא פשרות. אנו מלווים אתכם מתחילת הדרך ועד שהמוצר עולה באוויר, תוך כדי שאנחנו נותנים מהידע והניסיון שלנו על מנת למנוע ממכם טעויות בדרך ושגיאות שאנחנו מכירים ונתקלנו בהם לא פעם.

ההתמחויות שלנו

בכל מסלול אשר תבחרו, בין אם זה פיתוח מוצר מאפס ועד להשקה או בשיטת צוות יעודי, אנחנו נהיה שם בשבילכם 24/7 לכל עניין ודבר.

פיתוח אתרים לעסקים

אנו ב Swiego בונים את כל סוגי האתרים, החל מאתרי תדמית ועד למערכות CRM מורכבות באיכות גבוהה עם הפלטפורמות המתקדמות ביותר!

פיתוח אתרים רספונסיביים

בעידן של היום האתר שלך חייב להיות רספונסיבי! לפי מחקר שנבדק 80% מהגולשים, גולשים דרך ה Smart Phone.
אנו ב swiego עושים זאת בדרך הטובה ביותר עם חווית משתמש המעודדת את הגולשים לא לנטוש את האתר שלך!

פיתוח מערכות

פיתוח אתר הוא חשוב אך חשוב עוד יותר לדעת איך בונים אותו, אנחנו בונים אתרים בשפות חדישות כמו Angular 4, react ועוד...
אנחנו יודעים להתאים לך את השפה הטובה ביותר לאתר שלך כך שהביצועי האתר יהיו מושלמים!

פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות זה הדבר החם היום! מעסקים קטנים עד לחברות ענק.
אנחנו נתאים לך את הפתרון שאתה צריך, בין אם זאת אפליקצית native או אפליקצית hybrid, יש לנו נסיון עשיר בפיתוח אפליקציות מובייל מכל הסוגים.

פיתוח מערכות מסחר וחנויות און ליין

כיום יש לא מעט עסקים וחברות שפיתחו חנות און ליין ואתרי מסחר ואנו יודעים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר עם אנליטיקות מתקדמות ואפילו להגדיל את הרווחים שלך בעזרת האלגוריתם המתוחכם שלנו!

עיצוב אתרים ואפליקציות

אחד הדברים החשובים ביותר בפיתוח הוא העיצוב, אנחנו ב swiego שמים דגש על חווית המשתמש ועיצוב עוצר נשימה כך שהגולשים לא ירצו לצאת מהאתר/אפליקציה שלך!

תהליך Agile

 • 1 רשימת צרכים
  בשלב הראשוני,מה שאנחנו צריכים הוא את רשימת הצרכים שלך מהמערכת כולל הסבר כללי על יעוד המערכת
 • 2 אפיון המוצר
  לאחר שהבנו את הצרכים שלך מהמערכת, אנחנו מגיעים איתך לפגישה ומאפיינים את המערכת ביחד לפרטי פרטים בכדי שהכל יהיה מובן ומכן להתחלת עבודה. אפיון המוצר הוא אחד התהליכים החשובים ביותר בשרשרת הפיתוח!
 • 3 עיצוב המוצר
  לאחר שיש לנו את האפיון אנו יכולים להתחיל לעצב אנו עושים סקיצות שיגרמו לכם להרגיש שיש לכם כבר אתר אתם תוכלו לתת הערות ושינויים עד שנגיע לתוצאה הסופית.
 • 4 פיתוח וקידוד המוצר
  בשלב הזה אנחנו מפעילים את הקסם שלנו והופכים את כל מה שרשום באפיון למוצר ויזואלי. בשלב הזה אנחנו בקשר מתמיד איתך ומעדכנים אותך על ההתקדמות.
 • 5 בדיקת אוטומציה
  לאחר סיום הבניה אנחנו בודקים שכל המערכת בנויה בצורה הטובה ביותר וללא באג'ים, במידה ויש טעויות או בעיות במערכת, אנו מחזירים אותה חזרה לשלב הקודם של הבנייה והקידוד על מנת לטפל בבעיות שנמצאו בבדיקת האוטומציה, וככה זה נמשך עד שמתקבל המוצר המושלם.
 • 4 העלאת המוצר לאוויר
  לשלב הזה חיכינו וציפינו, המוצר שלך מוכן! והוא נמצא באוויר, אך גם כאן אנחנו עדיין איתך, אנחנו ממשיכים ללוות אותך ולראות שהמוצר עובד בצורה הטובה ביותר ובדיוק כמו שרצית.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

נגישות