טיפים לבחירת שותף טכנולוגי

מגמות השוק משתנות לעיתים קרובות והטכנולוגיות המתפתחות הן המפתח העיקרי לצרכי השינוי העסקי. כאשר אתה חושב על פתרון טכנולוגי ועסקי הנכון עבור תהליך השינוי העסקי שלך, יש לך החלטה קריטית לעשות! לבחור את השותף הטכנולוגי שנכון עבורך, מי שיוכל לשנות את העסק שלך על ידי הבאת האנשים הנכונים, בבחירת הטכנולוגיה המתאימה בדיוק לעסק שלך, והכי חשוב ידע לבנות תהליך מערכתי בצורה הכי יעילה – בזמן קצר יחסית ובתקציב המתאים.

 

כשותפים בפיתוחי תוכנה ועם ניסיון בתוכנה ופיתוח יישומי אינטרנט ואפליקציות, אנו יודעים את המשימה החשובה ביותר עבור הלקוח היא לבחור את שותף הפיתוח הנכון. ישנם מספר שיקולים מרכזיים, אשר יכול לעזור לך לקבוע את השותף בצורת עבודה משופרת שמתאימה בדיוק לכם.

 

הידע של השותף שלך לפיתוח ארוך טווח

היום עם הטכנולוגיות השונות והפתרונות המגוונים בשוק, חשוב מאוד לבחור את הטכנולוגיות הנכונות ופתרונות כדי להשיג מוצר סופי אמין וחסכוני. שותף הפיתוח הפוטנציאלי שלך חייב לעמוד בסטנדרטים ספציפיים בתעשייה, צוות מקצועי ומיומן כדי להשיג את הפתרון הנכון.

 

עבור מיקור חוץ מוצח של הפרויקט, דבר חיוני מאוד לשקול הוא המוניטין של שותף הפיתוח שלך. אתה חייב להיות מספיק בטוח בנוגע לשותף הפיתוח הפוטנציאלי שלך, שהם יכולים לטפל באופן מקצועי בכל הדרישות ויכולים לספק את הפתרון בזמן הנכון עם העלות הנכונה.

 

הכשירות של השותף שלך לפיתוח ארוך טווח

חוסר יכולת יכול בקלות לשבש פרויקטים של תוכנה. הדרך הטובה ביותר להעריך את הכשירות של שותף הפיתוח הפוטנציאלי שלך היא לבדוק את הניסיון שלהם, ניסיון ספציפי, ידע קריטי בתחום ספציפי.

כל חברה לפיתוח תוכנה יש מידה שונה של מומחיות וניסיון. אתם צריכים לדעת תמיד לשאול את השאלות הנכונת ולוודא שלשותף אכן יש את הנסיון הנכון לפתרון שאותו אתם מחפשים.

 

מידת ההתמחות של שותף הפיתוח הפוטנציאלי שלך מבטיח שהם יכולים לנהל דברים ב ‘הדרך הנכונה’ עם כמות פחותה של בעיות בלתי צפויות ומהירות גבוהה יותר במהלך תהליך הפיתוח.

 

שיתוף פעולה עם שותף הפיתוח הפוטנציאלי שלך

תהליך פיתוח התוכנה הוא תהליך ארוך ולא פשוט אשר מצריך התאמות מרובות והכוונה נכונה במהלך התהליך. התשומות, המשובים והתקשורת במהלך תהליך הפיתוח הם הגורמים החיוניים להשלמת הפרויקט בהצלחה וליישומו בסופו של דבר.

 

שותף פיתוח מנוסה מספק שיטות שונות לשיתוף פעולה במהלך תהליך הפיתוח. חלק מהשיטות היעילות עשויות לכלול:

 

  • אפיון מקצועי של המוצר בשיתוף מלא עם מנהל הפרוייקט.
  • נגישות של חברי הצוות בכל רגע נתון.
  • דיווח שוטף על כל אבן דרך.
  • גישה בכל עת למצב הפרויקט שלך על ידי מערכת לניהול משימות.
  • ייעודי פורטל ניהול פרויקטים עבור כל פרוייקט בנפרד.

אתה תמיד צריך לקבל הסבר ברור על המדיניות ועל התהליך המלא של שותף הטכנולוגי הפוטנציאלי שלך ואפשרויות השיתוף פעולה שהם מספקים.

 

השותף שלך לפיתוח ארוך טווח המספק מיקור חוץ יבשתי / אופשרי בלבד או “גישה לפיתוח היברידי”?

מיקור חוץ פירושו כאשר אין ביכולתך מספיק משאבים או ידע/מומחיות לפרויקט מסוים, אתה מציג פרויקט מסוים לחברה אחרת אשר מתמחה בנושא המדובר ועובדת מחוץ לארגון שלך.

אם אתה חושב על מיקור חוץ במדינה אחרת עבור הפרויקט שלך והחשיבה על מדינות אחרות אשר יכול לספק אפשרויות פיתוח זול יותר, אז אתה צריך לחשוב על כל האפשרויות השונות ובלתי צפויות אשר יכולות לצוץ במהלך תהליך הפיתוח.

אם הפרויקט שלך הוא מורכב מאוד ודורש רמה גבוהה מאוד של תיאום אז אתה צריך לבחור את השותף הפיתוח שלך באותה מדינה בא מתבצעת הפעילות השותפת שלך. אפשרות זו עשויה להיות יקרה יותר, אבל היא תהיה יותר בטוחה עבורך.

 

הפתרון לאתגר של מיקור החוץ היא לבחור את שותף טכנולוגי אשר יכול לספק לך “מודל פיתוח היברידי”.

על פי מודל פיתוח זה יוקצה צוות ניהול פרוייקטים וצוות פיתוח תוכנה מקומי אשר ידע לעבוד בצורה שוטפת עם צוות הפיתוח החיצוני.

הצוות המקומי מטפל ברכיבים העיקריים של הפרויקט שלך ויודע לשלוח רכיבים נבחרים לצוות החיצוני שלהם. גישה זו מאפשרת לך להשיג פתרון אמין מאוד בעלות נמוכה עם סיכון מינימלי.

 

השותף הטכנולוגי שלך צריך לפעול כ’אדריכל פתרונות עסקיים’

השותף הטכנולוגי שלך צריך להביא תובנה ייחודית וערך נוסף לפרויקט.

למרות היותם כ״ספק שירות״ הם צריכים להבין שהם יותר מזה עבור העסק שלך, הם צריכים להתנהג כאילו העסק שלך הוא שלהם ולחשוב על פתרונות יצירתיים אשר ירימו את העסק שלכם לדרגות חדשות בצורה של בניית פתרונות טכנולוגיים. הם צריכים לפעול כאדריכל פתרון עסקי ולספק תכונות נוספות ורעיונות מעבר לרעיון הבסיסי של הרעיון שלכם

 

פתרונות מקצה לקצה המספק השותף טכנולוגי שלך

הבנה מלאה של האסטרטגיה העסקית, הדרישות וסדרי העדיפויות של מרכיב הפרויקט הם חיוניים מאוד לביצוע פרוייקט מוצלח. עם חזון ברור ומטרות, השותף הפוטנציאלי שלך צריך לקחת אחריות מלאה משלב ההתחלה ובתהליך הפריסה של הפרוייקט ואפילו לאחר סיומו.

 

השותף לפיתוח צריך לספק יחידת פיתוח מקיפה תחת קורת גג אחת, הכוללת ידע עסקיים, מומחי UI & UX, מפתחי מומחים, צוות QA ועוד.

 

אין ספק שבחירת שותף טכנולוגי נכון היא משימה קשה.

באמצעות קריטריונים אלו וההנחיות בכתבה זו, אתם תהיו בהחלט במצב טוב יותר כאשר תצטרכו להעריך ולבחור את הטכנולוגי לפיתוח הטוב ביותר עבור הפרויקט הספציפי שלך.

 

ככה או ככה, לא משנה מה תבחרו, אנחנו תמיד כאן לייעוץ נוסף.

שיהיה המון בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *